Menu
Your Cart
En Uygun Fiyatlar - Türkiyenin En Büyük İş Eldiveni Tedarikçisi

Hakkımızda

Hakkımızda

MİSYON;

"İnsana, üretilenlere ve ,iş yaşamına saygı" ‘ nın temel değer olduğu; verimli, keyifli ve yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturma yoluyla, bugünü geliştiren, geleceği sağlıklı kurmayı amaçlayan ürün ve hizmetlerle, ilişkide bulunduklarımıza değer yaratmaktır.

VİZYON ;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlama amacıyla BEKLENTİLERİ AŞAN ve FARK YARATAN ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının arttırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve Dünya ölçeğinde daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara eşlik etmek, hizmet sunmaktır.

ÇALIŞMA ALANIMIZ ;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla , tekstil alanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Nitril & Latex kaplama İş eldivenleri ve iş güvenlik malzemelerini kaliteli ve ucuz üreterek mutlu ve umutlu bi yaşam yaratıp, sıkıntıları gidermektir.

İş Eldivenim.com ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız farklı türden, çeşitten, renkten ve fiyattan yüzlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle iş güvenliği ve iş kıyafetleri üzerine kurulu olan firmamızdan “İş güvenliği malzemeleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, İş ayakkabıları, İş gözlükleri, İş eldivenleri, İş güvenliği levhaları, Göz duşu, Gaz maskeleri” gibi birçok farklı çeşitteki ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet alışverişi için hiçbir kuşkunuz olmasın, çünkü güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için ödemelerinizi yaparken 128 bit koruma ile yapmaktasınız.  İş Eldivenim.com imalatları yanı sıra Türkiye’de iş güvenliği malzemeleri anlamında isim yapmış kalitesini ispatlamış firmaların bayiliklerini almış bulunmaktadır.  

İş güvenliği çok dikkat edilmesi gereken bir konu olduğundan bu konudaki alınacak ürünlerinde kalitelerine dikkat edilmelidir. Bu ürünlerin kaliteli olmaması veya hatalı olması can kaybına kadar gidebilecek bir yola uzanır. Bu yüzden aldığınız iş kıyafetlerinizin veya malzemeleriniz kaliteli markalar ve kaliteli firmalar tarafından almaya özen göstermelisiniz. İş Eldivenim.com da tam da anlattığımız firmalardan birisidir. Çünkü gerek ithal edilen gerekse yerli markaların en kalitelilerinin satışını yapan firmamız İtalya, Fransa, İspanya ve Japonya gibi ülkelerden de ürün ithal etmektedir. İş Eldivenim.com da üzerinden sadece iş elbiseleri ve güvenlik malzemelerinin satışını yapmamaktadır ayrıca iş elbiseleri ve iş güvenliği levhalarının imalatlarını da yapmaktadır. Bunu yaparken de bu sektördeki 20 yıllık tecrübelerini kullanan şirketimiz gerçekten kaliteli ve son derece güvenilir ürünler ortaya çıkarmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişleriniz de kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi PayPal sistemi üzerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa süre içinde kargoya verileceğinden ürünleriniz minimum sürede elinize geçmiş olacaktır. Size verilen kargo numarası ile de paketinizin devamlı olarak takibini yaparak nerede olduğunu görebileceksiniz. Bu sayede paketim neden geç kaldı ve neden hala elime ulaşmadı gibi sorunlarla uğraşmayacaksınız. Yani sizleri sadece ürünler ile memnun etmeyi değil ayrıca sitemiz üzerinden ürünleri satın alırken en rahat edeceğiniz şekilde bir düzen hazırlamaya çalıştık. Bu sayede ürünlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Yani, firmamızdan kısaca bahsedecek olursak iş güvenliği ile ilgili elbiselerin satışını ve üretimini, iş güvenliği ile ilgili levhaların satışını ve üretimini ve diğer iş güvenliğiyle ilgili malzemelerin satışının yapıldığı, ödemenizi daha kolay yapmanız, ürününüze daha kolay kavuşmanız için gereken bütün önlemlerin alındığı bir kuruştur. Ayrıca, kargo takip sistemi sayesinde sürekli olarak paketinizi takip etmenize yardımcı olan ve son olarak sattığı ürünlerde 20 yıllık tecrübenin imzası olan iş güvenliği ile ilgili bir kuruluştur. Bu kuruluş üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İş güvenliği ile ilgili her alanda hizmet veren firmamız sürekli olarak hizmetinizdedir.