Menu
Your Cart
En Uygun Fiyatlar - Türkiyenin En Büyük İş Eldiveni Tedarikçisi

Ödeme - Teslimat - İade Şartları

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

Ana sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.


3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-12 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.


4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.


5 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.


6 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

Kapda Ödeme Seçeneği İle Firmamız Çalışmamaktadır. E-Ticaret Sitemiz üzerinden Kredi kartınız İle Güvenle Alım Yapabilirsiniz. Web Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alımlarınız Gün İçerisinde saat 15:00 'a kadar verilen siparişler aynı Gün 15:00 'Dan Sonra verilen siparişler  ertesi gün Kargolama işlemi yapılmaktadır.


7 - Finansbank WebPos ve PayTr Ödeme Sistemi

Uluslararası güvenilirliğe sahip Finansbank Web Pos ve Paytr Ödeme Sistemi sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Web Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alımlarınız Gün İçerisinde saat 15:00 'a kadar verilen siparişler aynı Gün 15:00 'Dan Sonra verilen siparişler  ertesi gün Kargolama işlemi yapılmaktadır.

Stokta olmayan Ürünleriden vermiş olduğunuz Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.
  

İade ve İptal Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.